Darmowa dostawa od 10 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CombiBar™ Valcambi: złoto w wyjątkowej formie

2023-09-17
CombiBar™ Valcambi: złoto w wyjątkowej formie

CombiBar™, stworzony przez renomowaną firmę Valcambi, stanowi serię złotych sztabek dostępnych w różnych gramaturach. Te sztabki nie tylko łączą w sobie wartość kruszcu, ale także wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem i prestiżem. Co więcej, oferują unikalną możliwość podzielenia ich na mniejsze jednostki, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla inwestorów i kolekcjonerów.

CombiBar™ Valcambi 5g - Sztabka w kształcie pięcoramiennej gwiazdy

Sztabka CombiBar™ Valcambi 5g to prawdziwa perełka w świecie inwestycji w złoto. Ta niezwykła sztabka ma kształt pięcioramiennej gwiazdy i waży 5 gramów. Co ją wyróżnia? Każde z pięciu ramion tej gwiazdy to osobna złota sztabka o wadze 1 grama, którą można w wygodny sposób odłamać.

Jednak CombiBar™ Valcambi 5g to nie tylko inwestycja - to także idealny pomysł na prezent. Unikatowy wygląd pięcioramiennej gwiazdy zachwyca i sprawia, że ta sztabka jest wyjątkowa. Całość jest starannie zapakowana w pięcioramienny kapsel, który chroni złoto, oraz ozdobne etui zawierające certyfikat autentyczności.

Tabliczka CombiBar™ Valcambi 10g, 20g, 50g, 100g

CombiBar™ Valcambi dostępny jest także w innych gramaturach, w tym 10g, 20g, 50g i 100g. To doskonały wybór dla tych, którzy szukają większych możliwości inwestycji w złoto. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy doświadczonym kolekcjonerem, znajdziesz odpowiednią gramaturę dla siebie.

Podzielność w dłoniach - klucz do elastyczności

Co sprawia, że CombiBar™ jest tak wyjątkowy? To właśnie podzielność. Każda sztabka, niezależnie od gramatury, została zaprojektowana w taki sposób, aby można było łatwo i czysto rozdrobnić złoto na pojedyncze 1 gramowe sztabki, nie tracąc przy tym ani grama cennego kruszcu. To ogromna zaleta, zwłaszcza w przypadku ekstremalnych sytuacji finansowych, w których złoto może stać się środkiem wymiany.

Prestiż Valcambi Suisse

CombiBar™ pochodzi od rafinerii Valcambi Suisse, światowego lidera w rafinacji metali szlachetnych. Z siedzibą w Balerna w Szwajcarii, Valcambi słynie z najwyższej jakości produktów ze złota, srebra i innych metali szlachetnych. Firma ta ma ponad 50-letnią tradycję, a jej filozofia opiera się na jakości, obsłudze klienta i rozwoju branży.

Zdecyduj się na CombiBar™ Valcambi i inwestuj w złoto w zupełnie nowy sposób. Dostępne gramatury pozwalają na dopasowanie inwestycji do swoich potrzeb, a podzielność sztabek gwarantuje elastyczność. To nie tylko inwestycja w złoto, to inwestycja w przyszłość.

Polecane

pixel