Darmowa dostawa od 10 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Złote monety

( ilość produktów: 23 )

Metale szlachetne, a zwłaszcza złoto dewizowe od zawsze wykorzystywane były jako atrakcyjne zabezpieczenie środków finansowych. Obecnie, w związku z licznymi zawirowaniami na rynkach światowych, cieszą się coraz większą popularnością. Wśród najchętniej wybieranych artykułów, produkowanych z kruszców szlachetnych, wyróżniamy nie tylko sztabki, ale i złote monety bulionowe. Kunsztownie wykonane, wartościowe przedmioty od doświadczonych wytwórców mogą pełnić funkcję kolekcjonerską, a także inwestycyjną.

Złote monety kolekcjonerskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mennicy Północnej Goldmark Invest obejmującą najbardziej znane, cieszące się ogromną popularnością złote monety kolekcjonerskie odlewane przez światowej klasy producentów. Krugerrand, Australijski Kangur, Liść Klonowy, a także Wiedeńscy Filharmonicy – wszystkie te okazy dostępne są na naszej stronie w atrakcyjnych cenach. Ich zakup powinny rozważyć zarówno te osoby, które chcą rozpocząć tworzenie niezwykłego zbioru produktów bulionowych, jak i klienci zorientowani na pozyskanie łatwego do spieniężenia w przyszłości złota dewizowego na rynku wtórnym.

Złoto dewizowe – monety bulionowe

Oferowane przez nasz sklep monety bulionowe to doskonała inwestycja i niezawodne zabezpieczenie kapitału. Zostały wykonane przez najbardziej znanych, doświadczonych producentów złota dewizowego, m.in. z Republiki Południowej Afryki, Austrii oraz Kanady. Wszystkie prezentowane przedmioty mają gwarancję czystości. Wykonane z kruszcu o próbie 999,9 z domieszką miedzi – zwiększającą odporność na ścieranie – monety kolekcjonerskie są doskonale znane uczestnikom rynku finansowego, dzięki czemu upłynnienie zdeponowanych w ich postaci oszczędności jest niezwykle łatwe.

Ekskluzywne monety kolekcjonerskie

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w złoto dewizowe. Jego ogromną zaletą jest oczywiście fakt, że jest respektowanym na całym świecie środkiem płatniczym. Odporne na wahania na rynkach finansowych monety bulionowe doskonale sprawdzają się w dobie kryzysu gospodarczego, dzięki czemu są chętnie wybierane jako stabilny obiekt lokowania kapitału. Nie bez znaczenia jest także fakt, że kolekcjonerskie przedmioty wartościowe tego typu fantastycznie się prezentują. Doskonałym przykładem niezwykłej precyzji oraz klasycznej elegancji, z jakimi zostały wykonane ich awersy oraz rewersy, jest np. produkt zaprojektowany przez Thomasa Pesendorfera na cześć słynnych Wiedeńskich Filharmoników, dostępny na stronie internetowej Mennicy Północnej Goldmark Invest.

pixel