Darmowa dostawa od 10 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Złote sztabki

( ilość produktów: 44 )

W dobie niezwykle dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej na całym świecie – negatywnie odbijającej się na krajowych i międzynarodowych rynkach finansowych, warto szukać alternatywnych form lokowania pieniędzy. Ciekawym, często wybieranym sposobem na to, aby podnieść wartość posiadanych oszczędności lub bezpiecznie je zdeponować, a przez to ochronić przed inflacją, jest inwestowanie w złote sztabki. Pochodzące od renomowanych wytwórców produkty, takie jak te, które oferowane są przez Mennicę Północną Goldmark Invest, od lat stosowane są jako zabezpieczenie aktywów w przypadku kryzysu w sektorze finansowym. W asortymencie sklepu znaleźć można złoto światowej klasy producentów. Sztabka Argor-Heraeus, Valcambi Suissem oraz C.Hafner to tylko niektóre z wartościowych przedmiotów, które dostępne są na naszej stronie internetowej. Wszystkie z nich można zakupić w korzystnych cenach.

Dlaczego warto inwestować w sztabki złota?

Prezentowane przez sklep ze złotem Mennica Północna Goldmark Invest artykuły zostały wykonane z wysokiej klasy kruszcu o znacznej wartości. Jest wiele powodów, dla których warto zabezpieczyć swoje oszczędności, wykupując te produkty. Jednym z nich jest fakt, że pochodzą od renomowanych, działających od lat, a zatem niezwykle doświadczonych wytwórców, takich jak Argor-Heraeus, Valcambi Suissem i C.Hafner. Wszystkie przedmioty z powyższej kategorii mają certyfikat, co znacznie ułatwia ich sprzedaż. Kolejną, sporą zaletą złotych sztabek jest bardzo korzystny stosunek wartości do rozmiaru. Dzięki temu przechowywanie zasobów finansowych nawet o znacznej wielkości nie jest tak kłopotliwe, jak zabezpieczenie w postaci gotówki. Nie ulegają też dewaloryzacji związanej z inflacją – jak środki zdeponowane na rachunku bankowym.

Certyfikowane złote sztabki w wielu wersjach

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sztabka pochodząca z mennicy C.Hafner, Argor-Heraeus czy też Valcambi Suissem, zamawiając każdą z nich na stronie naszego sklepu ze złotem, możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości, dokładnie sprawdzony pod względem autentyczności produkt. Te wartościowe przedmioty mają nie tylko certyfikat, ale także wytłoczony numer seryjny, nazwę jednostki, w której zostały wytworzone, wagę oraz informację na temat ich próby. Wszystko to znacznie ułatwia potwierdzenie autentyczności złotej sztabki. Na naszej stronie znaleźć można artykuły o gramaturze od 1 g do aż 1 kg. Tak duża różnorodność ułatwia znalezienie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb kupującego.

pixel