Darmowa dostawa od 10 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Król Karol III Britannia 1 oz - limitowana złota moneta na cześć koronacji króla

2023-05-21
Król Karol III Britannia 1 oz - limitowana złota moneta na cześć koronacji króla

Król Charles III to postać, która od dawna fascynuje ludzi na całym świecie, a teraz Królewskie Mennictwo Wielkiej Brytanii wydało złotą monetę King Charless III Britannia 1 oz, aby uczcić jego koronację. Ta limitowana edycja monety została wykonana z 24-karatowego złota próby 999, co oznacza, że zawiera 99,9% czystego złota, co czyni ją jedną z najcenniejszych monet kolekcjonerskich na świecie.

Moneta King Charless III Britannia 1 oz to pięknie wykonana moneta, która z pewnością przyciągnie uwagę zarówno kolekcjonerów, jak i inwestorów. Moneta ma średnicę 32,69 mm i waży 1 uncję (ok. 31,1 grama). Złota moneta ma wartość nominalną 100 funtów szterlingów i jest wyjątkowym wydawnictwem dla każdego, kto szuka unikalnego przedmiotu kolekcjonerskiego.

Na awersie monety znajduje się wizerunek króla Karola III, który został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Wizerunek króla przedstawia go w koronie i tradycyjnym stroju królewskim, co nadaje mu prestiżu i godności. Na rewersie monety widnieje Britannia, symbol brytyjskiej siły i wolności. Britannia jest przedstawiona jako piękna kobieta w zbroi, trzymająca tarczę z krzyżem świętym,.

Design monety King Charless III Britannia 1 oz został stworzony przez jednego z najwybitniejszych brytyjskich artystów, którzy specjalizują się w projektowaniu monet. Projekt połączył tradycyjne wzornictwo z nowoczesnymi technologiami, co czyni tę monetę wyjątkowym i pięknym przedmiotem kolekcjonerskim.

Złota moneta King Charless III Britannia 1 oz to nie tylko piękny przedmiot, ale również cenny przedmiot inwestycyjny. Złoto jest jednym z najcenniejszych surowców na świecie i stanowi doskonały sposób na zabezpieczenie swojego portfela przed niestabilnością rynków finansowych i inflacją. Wraz z upływem czasu, moneta zyskuje na wartości, co czyni ją idealnym wyborem dla inwestorów, którzy szukają stabilnych i bezpiecznych inwestycji.

Podsumowując, złota moneta King Charless III Britannia 1 oz to piękny, unikalny i wartościowy przedmiot kolekcjonerski. Jest to doskonały prezent dla każdego, kto interesuje się historią i numizmatyką, a także dla tych, którzy chcą zabezpieczyć swoje oszczędności przed niestabilnością rynków finansowych i inflacją.

Polecane

pixel