Darmowa dostawa od 10 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Złota moneta Lunar III rok królika 2023 - idealny prezent dla kolekcjonerów i inwestorów

2023-05-21
Złota moneta Lunar III rok królika 2023 - idealny prezent dla  kolekcjonerów i inwestorów

Jedno uncjowa złota moneta Lunar III Rok Królika 2023 to limitowana edycja kolekcjonerska emitowana przez australijską mennicę - Perth Mint. To piękny i wartościowy przedmiot, który stanowi idealny prezent dla każdego, kto interesuje się numizmatyką, jak również dla inwestorów szukających stabilnej inwestycji.

Seria Lunar III została zapoczątkowana przez Perth Mint w 2020 roku i od tamtej pory zdobyła ogromną popularność wśród kolekcjonerów i inwestorów na całym świecie. Seria ta jest oparta na chińskim kalendarzu księżycowym, który jest używany od tysięcy lat i nadal jest ważnym elementem kultury i tradycji Chin.

Rok 2023 jest rokiem królika, co sprawia, że ta moneta jest szczególnie atrakcyjna dla kolekcjonerów, którzy interesują się chińską kulturą i tradycjami. Złota moneta ma nominał 100 dolarów australijskich i została wykonana ze złota o próbie 9999, co czyni ją jedną z najczystszych monet na świecie.

Moneta została zaprojektowana przez australijskiego artystę, Dean'a Rhiannona. Na awersie monety znajduje się wizerunek Jego Królewskiej Mości Króla Elżbiety II, a na rewersie jest przedstawiony królik siedzący na liściach trawy.

Złota moneta Lunar III rok królika 2023 ma nakład ograniczony do zaledwie 30 000 egzemplarzy na całym świecie, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną dla kolekcjonerów i inwestorów. Każda moneta jest pakowana w oryginalny etui Perth Mint, co gwarantuje jej oryginalność i jakość.

Podsumowując, jedno uncjowa złota moneta Lunar III rok królika 2023 to wartościowy i piękny przedmiot kolekcjonerski, który zyskuje na popularności wśród numizmatyków i inwestorów na całym świecie. Dzięki swojej wysokiej zawartości czystego złota, stanowi również doskonałą inwestycję dla tych, którzy szukają stabilnej inwestycji w niepewnych czasach.

pixel