Darmowa dostawa od 10 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kup w oddziale

Mennica Północna Goldmark Invest to firma z doświadczeniem 30 letnim w branży złotniczej jak również sprzedawców złota inwestycyjnego oraz innych metali szlachetnych na polskim rynku.

Oprócz ich sprzedaży prowadzimy równolegle skup monet i sztab inwestycyjnych wszystkich renomowanych mennic światowych, oferując najkorzystniejsze ceny w Polsce.

Odkupimy Twoje złoto niezależnie, od którego dystrybutora je zakupiłeś.

To ile otrzymamy za nasz metal przy skupie decyduje aktualny kurs złota, ale również jego próby. Próba złota określa nam ile czystego stopu znajduje się w metalu szlachetnym. Naturalnie im wyższa próba, tym jest ono więcej warte i tym samym więcej za nie otrzymamy przy odsprzedaży. Próba wyrażona jest w promilach (999, 960 lub 585) lub w karatach (24 karatowe złoto, 18 karatowe lub 8 karatowe). Na sztabkach zazwyczaj zobaczymy wagę wyrobu (np. 1 uncja), na biżuterii zaś cechę probierczą. Przelicznik karatowy używany jest wyłącznie w branży jubilerskiej.

W Mennicy Północnej Goldmark Invest bez problemu wycenimy każdy rodzaj złota i dodatkowo zaoferujemy konkurencyjną cenę.

Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie, celem profesjonalnej wyceny zapraszamy do siedziby naszej firmy w Wejherowie przy ul. Weteranów 1.

pixel